APARTMÁNY MONIKA

P. O. Hviezdoslava 302/20, 932 01 Veľký Meder

Kontakt a rezervácia:

Pre ďalšie informácie, zistenie voľného termínu alebo prípadnú rezerváciu vyplňte online formulár a odpoveď dostanete obratom.

Od: Do:
Pre rezerváciu musíte zadať dátum odchodu a príchodu.
Rezervácia online

Ponúkame Vám do pozornosti náš novovybudovaný apartmánový komplex vo Veľkom Mederi vzdialený iba 250 metrov od termálneho kúpaliska. Apartmány MONIKA sú v celoročnej prevádzke. Naše ubytovacie zariadenie pozostáva zo štyroch apartmánov. Každý apartmán je vybavený predsieňou, kompletne zariadenou kuchyňkou so spotrebičmi, vlastným sociálnym zariadením a sprchou, dvoma kompletne vybavenými dvojlôžkovými izbami (francúzska posteľ, LCD televízor, komoda). Izby sú dvojlôžkové s možnosťou prísteľky. Maximálna obsadenosť jedného apartmánu je 6 osôb vrátane osôb na prísteľkach. Vo všetkých priestoroch našich apartmánov je možné využívať bezplatné Wifi pripojenie. Každý apartmán disponuje vlastnou terasou s možnosťou posedenia. Vo vnútorných priestoroch nášho ubytovacieho zariadenia je zakázané fajčiť! 

Apartmány MONIKA sa nachádzajú v prostredí s pekne udržiavanou zeleňou. Návštevníci nášho ubytovacieho zariadenia majú možnosť bezplatného parkovania. Pre našich hostí ponúkame aj možnosť posedenia pri grile a možnosť kúpania sa v bazéne v letnej sezóne. Pre rodiny s deťmi je k dispozícii detské ihrisko so šmykľavkou (hojdačkou) a pieskoviskom. Pre milovníkov zábavy ponúkame služby našej pivárne, ktorá sa nachádza pred apartmánovým domom.

V blízkom okolí našich apartmánov sa nachádza reštaurácia, bufety a obchody s potravinami.

 

Cenové podmienky:
Sezóna:  júl – august
50 Eur/1 apartmán/1 noc - minimálne týždenný pobyt od soboty
(maximálna obsadenosť celého ubytovacieho zariadenia je 16 osôb + 8 osôb na prísteľkach)
Dieťa do 2 rokov zadarmo.

Mimo sezónu: september – jún
10 Eur/1 osoba/1 noc
Dieťa do 2 rokov zadarmo.

Výhodná cena: deti, do 12 rokov 5 €/1dieťa/noc

Zadajte termín príchodu a odchodu.

Vybavenosť ubytovacieho zariadenia

Všeobecné:
Všetky verejné a súkromné priestory nefajčiarske, Izba pre alergikov k dispozícii, Bar, Vyhradený priestor pre fajčiarov, Expresná registrácia / odhlásenie, Rodinné izby, Záhrada, Gay Friendly, Kúrenie, Úschovňa batožín, Nefajčiarske izby, Izby / zariadenie pre telesne postihnutých, Slnečná terasa, Terasa, Parkovisko s obsluhou
Aktivity:
Vybavenie na grilovanie, Detské ihrisko, Cyklistika, Rybolov, Fitnescentrum, Herňa, Pešia turistika, Jazda na koni, Vírivka, Krytý bazén (celoročne otvorený), Krytý bazén (sezónne otvorený), Masáže, Vonkajší bazén (celoročne otvorený), Vonkajší bazén (sezónne otvorený), Šnorchlovanie, Solárium, Kúpeľné a wellness centrum, Krytý bazén, Vonkajší bazén, Tenisový kurt
Služby:
Bankomat, Služby domovníka, Zmenáreň, Individuálna registrácia / odhlásenie, Rezervácia vstupeniek
Internet:
Bezplatne! Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v celom ubyt. zariadení a je bezplatné.
Parkovanie:
Bezplatne! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste.

Všeobecné podmienky ubytovacieho zariadenia

Registrácia:
od 12:00 -
Odhlásenie:
- do 10:00
Deti a prístelky:
Bezplatne! Všetky deti do 2 rokov pri použití existujúcich postelí neplatia poplatok.
Maximálny počet prísteliek v izbe je 1.
Domáce zvieratá:
Domáce zvieratá sú povolené. Bez poplatkov.