Privát Kosár

Kurtaserská 166/29, 932 01 Veľký Meder
Privát Kosár apartmán
Privát Kosár apartmán Privát Kosár apartmán Privát Kosár apartmán Teras Privát Kosár apartmán Teras Privát Kosár apartmán Teras Privát Kosár apartmán Izba Privát Kosár apartmán Izba Privát Kosár apartmán Izba Privát Kosár apartmán Izba Privát Kosár apartmán Izba Privát Kosár apartmán Izba Privát Kosár apartmán Izba Privát Kosár apartmán Izba Privát Kosár apartmán Izba Privát Kosár apartmán Kuchyna Privát Kosár apartmán Kuchyna Privát Kosár apartmán Kuchyna Privát Kosár apartmán Kuchyna Privát Kosár apartmán Kuchyna Privát Kosár apartmán Kúpelna Privát Kosár apartmán Kúpelna Privát Kosár apartmán Kúpelna Privát Kosár apartmán Altánok Altánok Altánok Altánok Altánok Rybník Rybník Rybník Rybník Detské ihrisko Detské ihrisko Detské ihrisko Detské ihrisko Detské ihrisko Detské ihrisko Pieskovisko Detské ihrisko Detské ihrisko suterén suterén suterén suterén suterén suterén izba v suteréne izba v suteréne izba v suteréne izba v suteréne izba v suteréne kúpelna v suteréne kúpelna v suteréne

Kontakt a rezervácia:

Pre ďalšie informácie, zistenie voľného termínu alebo prípadnú rezerváciu vyplňte online formulár a odpoveď dostanete obratom.

Od: Do:
Pre rezerváciu musíte zadať dátum odchodu a príchodu.
Rezervácia online

Ubytovacie zariadenie je v tichom, kľudnom prostredí blízko k termálnemu kúpalisku,  cca 450 m. Aj pre rodinnú rekreáciu! Pre deti ihrisko, možnosť grilovania na dvore. Možnosť stravovania v blízkej reštaurácii.Menšie domáce zvieratá sú povolené.

 

Ubytovacie zariadenie Privát Kosár Apartmány prevádzkuje celý rok.(kúrenie na plyn)

 

Ubytovacie zariadenie Murovaný dom prevádzkuje od apríla do konca októbra.

 

Ubytovacie zariadenie suterén prevádzkuje celý rok.(kúrenie na plyn)


Privát Kosár Apartmány popis: Apartmánový dom poskytuje ubytovanie v 8 apartmánoch.Každý apartmán má vlastnú kuchyňkou, kuchyňský kút a dvojplatnička. Na každej izbe je chladnička, mikrovlnka, televízor, wifi pripojenie na celom území ubytovacieho zariadenia zadarmo, konvica atď. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko (trambulina, malá a velká šmíkačka, futbalové ihrisko, detské hojdačky, detské pieskovisko atď). Parkovanie zadarmo na dvore. Na pozemku sa nachádzá aj záhradný gril, altánok.  

 

 

Murovaný dom popis: Murovaný dom poskytuje celoročné ubytovanie v 2-och 4 lôžkových izbách na poshodí. Každá izba je vybavená kuchynským kútom (dvojplatnička, chladnička, mikrovlnná rúra), vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC) a televízor.  Kuchyňa je kompletné vybavená-3 plynové sporáky, konvica, mikrovlnka, nádoby atď. Sociálné zariadenia-3 wc, 3 sprchy,4 umývadlá. Na každej izbe je chladnička a televízor. Parkovanie zadarmo na dvore. Pre deti je k dispozícii ihrisko (trambulina, malá a velká šmíkačka, futbalové ihrisko, detské hojdačky, detské pieskovisko atď). Na pozemku sa nachádzá aj záhradný gril, altánok, wifi pripojenie na celom území ubytovacieho zariadenia zadarmo.

 

 

Suterén popis: Ubytovacie zariadenie je na jednom pozemku s Privát Kosár Apartmánmy. Ubytovanie je v suteréne rodinného domu so samostatným vchodom. Ponúka 1x4 a 1x3 postelové izby. Vybavenie: k dvom izbám má 1 sprchu, 1 sociálné zariadenie, v každej izbe je televízor. Možnosť wifi pripojenia na internet zadarmo. Kuchyňa: 1 plynový sporák, 2 chladnička, rýchlovarná konvica a mikrovlnka. Parkovanie zadarmo na dvore. Pozemku sa nachádzá aj záhradný gril, altánok na posedenie. Pre deti ihrisko (trambulina, malá a velká šmíkačka, futbalové ihrisko, detské hojdačky, detské pieskovisko atď.)

cenník:                          Privát Kosár Apartmán;            Murovaný dom a suterén

celoročne- dospelí                    10 €/osoba/noc                 10 €/osoba/noc  

deti od 3 rokov                          7€/osoba/noc                   7€/osoba/noc 

+ kúpeľný poplatok 0,70 € /osoba/noc, platí sa v hotovosti na mieste.                     

Cena ubytovania pre deti do 3 rokov zadarmo.

Zadajte termín príchodu a odchodu.

Vybavenosť ubytovacieho zariadenia

Všeobecné:
Všetky verejné a súkromné priestory nefajčiarske, Vyhradený priestor pre fajčiarov, Rodinné izby, Záhrada, Kúrenie, Nefajčiarske izby, Slnečná terasa, Terasa
Aktivity:
Vybavenie na grilovanie, Biliard, Bowling, Detské ihrisko, Cyklistika, Rybolov, Fitnescentrum, Pešia turistika, Jazda na koni, Krytý bazén (celoročne otvorený), Knižnica, Masáže, Vonkajší bazén (sezónne otvorený), Sauna, Solárium
Služby:
Bankomat
Internet:
Bezplatne! Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v celom ubyt. zariadení a je bezplatné.
Bezplatne! Wi-Fi pripojenie je k dispozícii vo vyhradených miestach ubyt. zariadenia a je bezplatné.
Parkovanie:
Bezplatne! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste.

Všeobecné podmienky ubytovacieho zariadenia

Registrácia:
od 11:00 - do 20:00
Odhlásenie:
- do 9:00
Deti a prístelky:
Bezplatne! Všetky deti do 3 rokov pri použití existujúcich postelí neplatia poplatok.
Domáce zvieratá:
Domáce zvieratá sú povolené. Bez poplatkov.